Hava Tahmini Radar

Hava Durumu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 1.7
  • Dil Türkçe
  • Firma Apalon Apps
Hava Tahmini Radar uygulaması hava durumları konusunda size yardımcı olabilecek bir uygulamadır.

Hava Tahmini Radar uygulaması hava durumları konusunda size yardımcı olabilecek bir uygulamadır. Apalon Apps şirketi tarafından geliştirilmiş olan Hava Tahmini Radar uygulamasını Android işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Gerçek zamanlı hava durumu koşullarını yansıtan Hava Tahmini Radar size bilmeniz gereken ayrıntılı meteorolojik verileri sunar. Uygulamanın mobil versiyonunun olması da sizin için elbette ki bir avantajdır. Bugünün en yüksek ve en düşük sıcaklıkları, yağış olasılığı ve nem bilgileri, basınç değişimleri, rüzgar hızı ve rüzgar yönü, görüş ayrıntıları ve çok daha fazlası uygulamamız içerisinde yer alıyor. Ertesi günün bilgilerine de ulaşarak ona göre dışarıya çıkabilir ya da planlarınızı hava durumuna göre rahatlıkla yapabilirsiniz.

Çok güzel bir organizasyonun içerisindeyken sağanak yağmura yakalanmak istemezsiniz. Hava Tahmini Radar uygulamasında böyle bir durum karşısında kalmanıza gerek yoktur. Hava durumunu önceden her ayrıntısına kadar takip edip planlarınızı ona göre yapabilirsiniz. Sizde hayatınızı kolaylaştıracak hava durumları uygulamamıza sahip olun ve planlarınız daha da yolunda gitsin. 

Daha Fazla Göster
Hava Tahmini Radar indir